kopy

Dezinfekčné a antibakteriálne prostriedky

Dezinfekčné a antibakteriálne prostriedky

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Aktívne filtre

Cena 118,80 €

Dezinfekčný roztok CleanFit...

Cena 5,88 €

Antibakteriálny gél Clery...

Antibakteriálny gél na ruky do vrecka. Bez použitia vody. Naneste malé množstvo do dlaní a vmasírujte do pokožky. Produkt vhodný iba na vonkajšie použitie. Po použití zanecháva pocit sviežosti a vôňu krému. Nezanecháva lepkavé ruky. Obsah balenia 50ml.

Cena 19,44 €

Dezinfekčný prostriedok ERG...

ERG CleanSkin je prípravok založený na 72% etylalkohole. Tekutina je určená na hygienickú dezinfekciu rúk a povrchov, ktoré sa nepoužívajú v priamom kontakte s potravinami alebo krmivami. Môže byť tiež použitý v súkromných, verejných a priemyselných zariadeniach, ako aj v iných zariadeniach používaných pri odborných činnostiach (napr.Zdravotnícke zariadenia). ERG CleanSkin bol vyrobený na pomoc v boji proti koronavírusu. Balenie 500 ml s rozprašovačom.

Cena 29,88 €

Dezinfekčný roztok CleanFit...

CleanFit IZOPROPANOL 70% bezoplachový roztok s rozprašovačom. Roztok izopropylalkoholu 70% je určený na okamžité hĺbkové čistenie rúk, nôh, plôch a predmetov. Obsah balenia 1l.

Cena 11,59 €

DEZINFEKT 65% prostredok na...

Prostriedok určený na dezinfekciu plôch a predmetov, len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Prostriedok neriediť. Obsah balenia 1l.

Cena 11,88 €

Hygienicky gél ISOLDA s...

Hygienicky gél s dezinfekčnou prísadou Isolda je účinný proti širokému spektru baktérií, kvasiniek a vírusov. Má neutrálne pH. Naneste malé množstvo do dlaní a vmasírujte do pokožky. Produkt vhodný iba na vonkajšie použitie. Zloženie: Ethanol; Ethylalkohol≤ 40, propan-2-ol; Isopropyl-alkohol; Isopropanol ≤ 35; Voda; Glycerol; Parfém, Kyselina 2-propenová; Triethanolamin. Obsah balenia 0,5l

Cena 11,88 €

Hygienicky gél ISOLDA s...

Cena 23,88 €

Dezinfekčný roztok CleanFit...

Cena 4,54 €

Antibakteriálne vlhčené...